MENU
 1. Strona Główna
 2. O Firmie
 3. Kontakt
 4. Kolekcje
  1. Ślubna
  2. Biznes Klasyczna
  3. Casual
  4. Kolekcja dziecięca
  5. Akcesoria i dodatki
  6. Wiosna 2020
 5. Targi, Pokazy
 6. Sklepy
O firmie

Przedsiębiorstwo handlowe ANKAR powstało w 1995 roku. Przez okres kilkunastu lat dzięki wysokiej jakości produktów i usług oraz zaufaniu klientów z Polski i zza granicy, zyskaliśmy wysoką pozycję w sprzedaży eleganckiej odzieży męskiej.

Obecnie oferujemy odzież projektowaną zgodnie z najnowszymi trendami mody męskiej, realizujemy indywidualne zamówienia według potrzeb klientów. Podstawowe przeróbki krawieckie związane z dopasowaniem wykonujemy na miejscu gratis.

W naszych sklepach w Łapszach Niżnych, Nowym Targu i Czarnym Dunajcu oferujemy garnitury na każdą okazję i kompleksową odzież męską. Nasz asortyment to kolekcje znanych, wiodących polskich producentów.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

deneme bonusu
Masz pytanie?

Dokładamy wszelkich starań, ażeby jakość oferowanych produktów szła w parzę z najwyższą jakością obsługi, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno stacjonarnie w sklepach firmowych jak również zdalnie.

Imie/Nazwisko:
Email:
Telefon:
Zapytanie:
Ile jest: 4 + 4 :
   
Zapytanie:
Ile jest: 4 + 4 :
   
Garnitury maturalne Niedźwiedź, Garnitury Koszarawa, Garnitury ślubne Biały Dunajec, Garnitury maturalne Rabka-Zdrój, Garnitury kumonijne Szczawnica
Garnitury Mszana DolnaGarnitury kumonijneGarnitury ślubneModa męskaGarnitury do bierzmowania